Download Apps Çöp Adam Kaçış tımarhane  APK

Download Apps Çöp Adam Kaçış tımarhane APK

Description of Çöp Adam Kaçış tımarhane

Zorluklarla dolu kaçan oyunları oynamanın keyfini çıkarırsanız, Stickman Escape Nuthouse oyununu kesinlikle seveceksiniz. Oyunun kahramanı, komik, başgöğüslü, aynı zamanda da cesaret kırıcı olan stickman. Çöp Adam bir psikiyatri kliniğine kapatıldı ve tedavi merkezinden kaçmayı planlıyor. Hapishaneden kaçma yolunu bulmasına yardım etmelisin.

Oyunu nasıl oynayabilirim?

Çöp Adam Kaçış tımarhane basit algoritma üzerine kurulu olup öğrenmesi kolay fakat zorluk seviyeleri nedeniyle hakemlik yapmak zor. Öfkeli sağlık görevlileri, mızmızlar vb. Farklı meydan okuyucu düşmanlar var, bu da stickman’ın sevgilisi kaçışını önlemek için çok çalışacak. Göreviniz Stickman’ın kaçış planında hayatta kalmasına yardımcı olmaktır.

Bir koğuş olarak, önünüzdeki düşmanlardan kaçınmanıza yardımcı olacak yararlı öğelere erişmek için düz ceketten ayrılmanız ve kabini açmanız gerekir. Klinikten çıkmak için strateji planlamalısın, böylece refleksini kullanman gerektiği gibi yaşamak için deneyimini de düşünmelisin. Bir sürü bükülme ve bükülmeden hoşlanmanın yanı sıra, stratejiyi oluşturmak için beyin gücünü kullanmanız gerekir.

Uygulamanın Özellikleri:

• Müthiş grafikler ve mükemmel kullanıcı arayüzü

• Maksimum eğlenmek ve eğlenmek için titiz oyun planı

• Bu strateji oyunu, beyin fırtınası mücadelesi için idealdir.

• Kolaylaştırmak için kendi kararınıza göre strateji oluşturabilirsiniz.

• Oyunu kazanmak için klinikten kaçmanız gerekiyor.

İndirin daha sonra Strateji meydan okuma oyunu Stickman Escape Nuthouse’u indirin ve beyninize taze mantık ve eylem planından müthiş bir destek verin. Bu oyunu kesinlikle oynamak istersiniz. Onlara mantıklı planlama ve dinamik aksiyon çılgınlığının gücünü öğretmek için oyun oynamaya katılmalarını söyleyin.

Özellikler:

• Gizli ve eğlenceli oyunu
• Kullanabileceğiniz bir sürü strateji
• Eşyaları alıp klinikten kaçın
• Önünüzdeki düşmanlardan kaçının!

App Information of Çöp Adam Kaçış tımarhane

App Name Çöp Adam Kaçış tımarhane
Package Name air.sen
Version
Rating 4.3 ( 157 )
Size
Requirement
Updated
Installs
Developer

Tags: , , ,

Discussions

Be the First to Comment!

Notify of
avatar